Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkIX. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaStatisztikákTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Az oldal látogatóinak száma:


Támogatás
Társasági
adóval (TAO)




Adatlap
kitöltés

Kadett csapatunk már a legjobb 12 között!

Tini csapatunk bravúrral jutott be az országos 8-as "A" döntőbe!
Szívből gratulálunk mindenkinek!



        Sportorvosi időpontok
Ha sportorvoshoz mész, ne felejtsd el elkérni az edződtől a sportorvosi kártyádat!
Egyesületünk várja a 2004-2008 között született lányok jelentkezését.

Keressétek Herczeg Éva  szakedzőt (+36-30-698-8890).
Ajánlott böngésző: Google Chrome



Hívjatok 06 20 4346377

Edzésrend változás
Szerdán, pénteki edzésrend szerint lesznek az edzések
Bővebben..
Mérkőzéseink
Hétvégi összefoglaló
Bővebben..
Kanizsa DKK - Török F.-Törekvés SE
52-62 (5-18, 16-8, 14-22, 17-14) Tini 1.
Bővebben..
Török F.-Törekvés SE - Zsíros Ak. Kőbánya
51-78 (13-23, 16-13, 8-18, 14-24) Tini 1.
Bővebben..
DVTK-ÉLKSK - Török F.-Törekvés SE
60-74 (17-27, 18-8, 9-14, 16-25) Tini 1.
Bővebben..
Törekvés SE - Ultimate Warriors
78-53 (25-10, 18-9, 21-14, 16-20) Felnőtt férfi
Bővebben..
Török F.-Törekvés SE - Dávid Kornél KA
75-40 (14-6, 19-15, 21-9, 21-10) Kadett 1.
Bővebben..
Híd-Unió - Törekvés SE
39-59 (10-19, 15-12, 10-13, 4-15) Felnőtt női
Bővebben..

._________________________

2017. március 31. (péntek) 15.00 Mini
IX. Törpilla Kupa leány mini kosárlabda torna
7. forduló
Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.

_________________________

2017. március 31. (péntek) 18.00 Tini 2.
Kiss Lenke KS - Török F.-Törekvés SE
Károlyi István Á. I., Bp., 1041. Erzsébet u.69. ._________________________

  2017. április 1. (szombat) Mini 1..
8.30 Megyeri Tigrisek - Török Sasfiókák
11.00 Török Sasfiókák - BEAC
Tüske csarnok, Bp., 1117. Magyar Tudósok krt. 7.
_________________________

 2017. április 1. (szombat) 11.00 Felnőtt női
  BLSE - Törekvés SE
Zsíros Tibor csarnok, Bp., 1103. Kada u. 27-29.  _________________________

2017. április 1. (szombat) 14.00 Kadett 1.
  Széchenyi KA - Török F.-Törekvés SE
Egyetemi edzőcsarnok, Győr, 9026. Egyetem tér 1.  _________________________

2017. április 2. (vasárnap) 9.00 Serdülő 3.
Török F.-Törekvés SE - Vasas Akadémia
Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.
_________________________

2017. április 2. (vasárnap) Mini 2.
14.00 Törekvés Törpillák - BKG DSE
15.15 Kaszás Tornyok - Törekvés Törpillák
Zrinyi Miklós Gimn., Bp., 1108. Mádi út 173. _________________________

  2017. április 2. (vasárnap) 18.30 Felnőtt férfi
 7 + SC - Törekvés SE
Törökugrató Á. I., Bp., 1118. Törökugrató u. 15.  _________________________

2017. április 3. (hétfő) 17.30 Serdülő 3.
Török F.-Törekvés SE - Csata Pacik
Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.
_________________________