Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkIX. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaStatisztikákTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Az oldal látogatóinak száma:


Támogatás
Társasági
adóval (TAO)




Adatlap
kitöltés

IX. Törpilla Kupa, 3. forduló: december 9. (péntek) 15.00-tól
Ezen a napon az edzések elmaradnak.

Sportorvosi időpontok
Ha sportorvoshoz mész, ne felejtsd el elkérni az edződtől a sportorvosi kártyádat!
Egyesületünk várja a 2004-2008 között született lányok jelentkezését.

Keressétek Herczeg Éva  szakedzőt (+36-30-698-8890).
Ajánlott böngésző: Google Chrome



Hívjatok 06 20 4346377

Mérkőzéseink
Hétvégi összefoglaló
Bővebben..
Törekvés SE - Híd-Unió SE
75-43 (22-5, 21-8, 20-13, 12-17) Felnőtt női
Bővebben..
Török F.-Törekvés SE - Kiss Lenke KS
64-57 (16-9, 20-19, 16-15, 12-14) Kadett 1.
Bővebben..
Zsíros A./Darázslányok - Török Sasok
76-58 (28-7, 11-16, 4-3, 20-21, 13-11) Gyermek 1.
Bővebben..
Török Sasok - Budafoki Kölyök Bikák
69-57 (15-8, 18-11, 6-3, 19-12, 11-23) Gyermek 1.
Bővebben..
Radobasket BDSE/A - Török Sasmadarak
53-26 (12-8, 16-4, 2-2, 13-6, 10-6) Gyermek 2.
Bővebben..
Török Sasmadarak - TFSE
10-37 (1-5, 2-10, 3-3, 0-6, 4-13) Gyermek 2.
Bővebben..
Újpest MT - Török F.-Törekvés SE
25-61 (8-25, 3-10, 5-18, 9-8) Serdülő 3.
Bővebben..
MTK Budapest - Török F. Törekvés SE
49-78 (14-22, 7-15, 17-21, 11-20) Junior
Bővebben..

_________________________

2016. december 9. (péntek) 15.00 Mini
IX. Törpilla Kupa leány mini kosárlabda torna
3. forduló
Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.

_________________________
 
2016. december 9. (péntek) 19.30 Junior
 Török F.-Törekvés SE - Zsíros Akadémia Kőbánya
Kocsis Sándor Sportközpont, Bp., 1107. Bihari u. 23.
_________________________

2016. december 10. (szombat) Mini 1.
8.30 BLF Kenguruk - Török Sasfiókák
9.45 Török Sasfiókák - Radobasket BDSE
Tüske csarnok, Bp., 1117. Magyar Tudósok krt. 7.
_________________________

2016. december 10. (szombat) Serdülő 1.
11.00 Széchenyi KA - Török F.-Törekvés SE/A

16.00 Török F.-Törekvés SE/A - Soproni Darazsak/A Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.
_________________________

2016. december 11. (vasárnap) Serdülő 2.
10.00 KKS - Török F.-Törekvés SE/B

14.00 Török F.-Törekvés SE/B - MTK Budapest
 T
örök Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.
________________________

2016. december 11. (vasárnap) Kerekesszék
10.00 DVTK - Törekvés SE

14.00 Törekvés SE - Soproni SI Sólymok
Kocsis Sándor Sportközpont, Bp., 1107. Bihari u. 23.
_________________________

2016. december 11. (vasárnap) 12.00 Felnőtt férfi
Ultimate Warriors - Törekvés SE
Lázár Ervin Á. I.
, Bp., 1041. Erzsébet u. 31.
_________________________

 2016. december 11. (vasárnap) 16.00 Kadett 1.
Török F.Törekvés SE - Zsíros Akadémia Kőbánya
Török Flóris Á. I., Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2.
_________________________

2016. december 11. (vasárnap) Mini 2.
16.00 Gödi Sasok - Törekvés Törpillák

18.30 Törekvés Törpillák - Vagány Nyulak
Tüske csarnok, Bp., 1117. Magyar Tudósok krt. 7.
_________________________