Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkIX. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaStatisztikákTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök Kupa2001-2014MKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

XVII. Török Kupa 2016.



Sok szeretettel meghívunk Titeket a Törekvés SE szervezésében rendezendő XVII. Török Kupára, amelyet az utánpótlás korú leány kosárlabdázók számára rendezünk mini, gyemek, tini, serdülő, kadett és junior korosztályokban.

Időpont: 2016. szeptember 11. (vasárnap) és 17-18. (szobat-vasárnap)
Helyszín: Kocsis Sándor Sportközpont
Cím: 1107. Budapest, Bihari u. 23.

A torna fővédnökei:
Popovicsné Cs. Éva (Török Flóris Ált. Isk. volt igazgatója)
Takács Tibor (Törekvés SE szakosztály-elnök) 

 

2016. szeptember 11. (vasárnap)     
      Kadett (U17)
09.00KadettTörök F.-Törekvés SE-Kiss Lenke KS58-34

1.

Vasas Akadémia/B
10.15KadettKiss Lenke KS-Vasas Akadémia/B29-88

2.

Török Flóris-Törekvés SE
11.30KadettVasas Akadémia/B-Török F.-Törekvés SE52-48

3.

Kiss Lenke KS


2016. szeptember 17. (szombat)Mini (U11)

1.

Vasas Amazonok
08.30

2.

Kőbányai Darazsak
09.45TiniTörök F.-Törekvés SE-MTK-Budapest60-17

3.

Török Sasfiókák
11.00TiniMTK-Budapest-Vasas Akadémia25-66
12.15TiniVasas Akadémia-Török F.-Törekvés SE38-51Gyermek (U12)
13.30MiniTörök Sasfiókák-Vasas Amazonok13-43

1.

Vasas Amazonok
14.45MiniVasas Amazonok-Kőbányai Darazsak25-15

2.

Csata Dunakeszi
16.00MiniKőbányai Darazsak-Török Sasfiókák46-34

3.

Török Sasok
17.15      
18.30    Tini (U13)
      

1.

Török F.-Törekvés SE
2016. szeptember 18. (vasárnap)   

2.

Vasas Akadémia
      

3.

MTK Budapest
08.30GyermekTörök Sasok-Vasas Amazonok27-35  
09.45GyermekVasas Amazonok-Csata Dunakeszi42-30Serdülő (U15)
11.00GyermekCsata Dunakeszi-Török Sasok40-39

1.

Vasas Akadémia
12.15SerdülőTörök F.-Törekvés SE-BEAC-Újbuda KA38-47

2.

BEAC-Újbuda KA
13.30SerdülőBEAC-Újbuda KA-Vasas Akadémia37-57

3.

Török F.-Törekvés SE
14.45SerdülőVasas Akadémia-Török F.-Törekvés SE59-41  
16.00JuniorTörök F.-Törekvés SE-BEAC-Újbuda KA/B32-40Junior (U19)
17.15JuniorBEAC-Újbuda KA/B-Kiss Lenke KS40-41

1.

Török F.-Törekvés SE
18.30JuniorKiss Lenke KS-Török F.-Törekvés SE36-57

2.

BEAC-Újbuda KA/B
      

3.

Kiss Lenke KS


Játékidő:  4x10 perc futóóra (félidei szünet és támadóidő mérés nincs).

Nevezési díj: 0.- Ft/mérkőzés

Díjazás: Minden játékos emlékérmet kap (15 db/csapat).

 

2016. szeptember 05.

 

Beliczay Krisztián
Vezetőedző